Our Blog

Флорекс 25кг

  • Image
  • 0

Гранульований курячий послід- це високоефективне органічне добриво.

За способом застосування є універсальним і використовується як основне внесення в грунт навесні, восени, для приготування живлення грунтів, а також для підживлення рідким добривом.

Гранульований послід не містить життєздатних насіння бур’янів.

Норма внесення під перекопування береться з розрахунку 100 кг азоту на 1 га. При 3,2% азоту в добриві, треба взяти 100 кг розділити на 3,2 і помножити на 100 вийде 3125 кг/га або приблизно 300 гр/м2.

Переважно вносити добриво локально під кущ, в посадкову ямку – до 40 гр. Не бійтеся обпекти бульби або насіння, аміачної кислоти в цьому добриві вже немає, зате загального азоту більше, ніж у багатьох інших органічних добривах і біогранулах.

Добриво вважається азотним добривом, проте фосфору в ньому більше, ніж азоту, а калію з кальцієм пре-достатньо.

Tags:

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!