Our Blog

Стимовіт для троянд 500мл

  • Image
  • 0

Високоефективне добриво, виготовлене з екстракту біогумусу. Збагачене макро- і мікроелементами та комплексом біологічно активних речовин природного походження.

Застосування добрива забезпечує правильний ріст і розвиток, сприяє зміцненню кореневої системи, підвищенню стійкості до хвороб та несприятливих погодних умов, стимулює утворення щільних та пружних бутонів, рясне, тривале цвітіння, покращує яскравість забарвлення листя та квітів, подовжує період свіжості зрізаних троянд.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Передпосадкова обробка (замочування) проводиться шляхом замочування коренів рослин перед посадкою при кімнатній температурі у розчині приготовленому у співвідношенні 1:10 (25 мл на 250 мл води) протягом 4-5 год.

Кореневе підживлення рослин проводиться шляхом поливу розчином 1:40 (25 мл на 1 л води) один-два рази на місяць.

Для позакореневого підживлення (обприскуванням) використовують розчин у співвідношенні 1:40 (25 мл на 1 л води). Обприскування проводити один раз на два тижні, а при захворюванні рослин – один раз на сім днів.

Для зрізаних троянд — щойно зрізані квіти поставити у розчин 1:10 (25 мл на 250 мл води) на 1-2 год., далі використовувати розчин 1:50 (25 мл на 1,25 л води).

Tags:

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!