Our Blog

Стимовіт для винограду 500мл

  • Image
  • 0

При застосуванні добрива в ґрунт разом з гумусовими речовинами потрапляють вітаміни, ферменти, інші продукти життєдіяльності мікроорганізмів та каліфорнійського дощового черв’яка, що сприяють покращенню родючості ґрунту.

Застосовується для кореневого та позакореневого підживлення винограду, смородини, малини та замочування саджанців при пересаджуванні. Застосування добрива забезпечує правильний ріст і розвиток, швидке укорінення, підвищує стійкість до грибкових та бактеріальних хвороб, а також збільшує кількість зав’язі, сприяє утворенню крупних грон винограду, покращенню смакових властивостей, підвищенню вмісту цукрів та врожайності.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Для передпосадкового замочування саджанців застосовують розчин у співвідношенні 1:10 (25 мл на 250 мл води) протягом доби.

Для позакореневого підживлення (обприскування) використовують розчин у співвідношенні 1:40 (25 мл на 1 л води). Обприскування слід проводити один раз на початку вегетаційного періоду.

Кореневе підживлення рослин проводиться розчином у співвідношенні 1:40 (25 мл на 1 л води) один раз на початку вегетаційного періоду.

Tags:

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!