Our Blog

Колорадський жук

  • Image
  • 0

Нашестя колорадського жука на посадках картоплі це  серйозна проблема для кожного дачника, адже позбутися цього шкідники досить складно.

Це один з найбільш серйозних шкідників на городі, який може суттєво зіпсувати урожай картоплі. Впливає на результат дуже багато – грунт, стабільність температури, своєчасний догляд та інші фактори, але якщо внесе негативний внесок і колорадський жук, можна і взагалі залишитися без врожаю.

Найбільш популярними на даний момент на ринку вважаються такі препарати:  Актара,  Ато жук + гулівер , Антиколорад макс , Конфідор максі, Наповал, Марш, Престо, Садівник, Енжіо, Каліпсо, Актофіт та інші ефективні інсектициди.

В першу чергу, при обробці картоплі від шкідника, потрібно потурбуватись про безпеку тому ,що будь-який хімічний препарат отруйний і має згубний вплив не тільки на шкідників , але також і людину. Тому слід дотримуватися інструкції по використанню.

Обробки  картоплі проти жука потрібно поєднувати з обробкою проти фітофтори, які проводять через 10-12 днів – 2-3 рази.

Рекомендуємо такі препарати , як:  Ридоміл голд , Док про, Чарівник , Цілитель, Фітофторин, Десфілар,  Консенто,  Інфініто,  Гарт,  Акробат .

Tags:

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!